plisy warszawa praga

Wystrój mieszkania

Wystrój mieszkania jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na nasze samopoczucie. Elementy takie jak kolorystyka i oświetlenie mają szczególny wpływ na nastrój mieszkańców. Pomijając kwestię doboru odpowiedniego oświetlenia, niezwykle istotną rolę w naszym życiu odgrywają wszelkiego rodzaju firany, zasłony, rolety i żaluzje, również jako czynnik wpływający na regulację oświetlenia w pomieszczeniu. Żaluzje czy plisy warszawa praga kojarzone były dotąd z zamierzchłym systemem i ciasnym M2 w piętnastopiętrowym wierzowcu, jednak wraz z rozwojem technologii i wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań sytuacja ta uległa zdecydowanej poprawie. Podobnie rolety nie muszą już kojarzyć się z zimnym i nieprzyjaznym biurowcem, a wręcz przeciwnie - z powodzeniem mogą stać się ozdobą dla przytulnego podmiejskiego domostwa. Zaskakująco, jedynym elementem, który powoli odchodzi do lamusa, zdają się być firany, od paru lat będące synonimem poprzedniego systemu i zaprzeczenia elegancji. Mimo to wciąż mają one swoich zwolenników wśród wielbicieli tradycji.

Jeśli jesteście na etapie budowy czy też wykończenia domu bądź mieszkania, z pewnością staniecie przed trudnym wyborem wykończenia okien. Jeśli zamierzacie kupić rolety lub plisy zapraszamy do nas! Czy do ich ozdoby, ale i ochrony domostwa przed światłem należy wybrać tradycyjne firanki, żaluzje, a może coraz modniejsze rolety? Decyzja ta niesie za sobą wiele konsekwencji, które będziemy odczuwać przez lata mieszkania w naszym nowym, upragnionym lokum. Firany to bez wątpienia element niezwykle dekoracyjny, bez zmian od lat najbardziej popularny na rynku i z tego względu dostępny w największej ilości różnorodnych faktur, z najciekawszymi wzorami i najszerszą gamą kolorystyczną. Z kolei żaluzje czy plisy warszawa praga są niezwykle wygodne, tanie zarówno w montażu, jak i eksploatacji, zapewniają najwygodniejszą regulację światła. Od kilku lat coraz popularniejsze stają się rolety , choć ich ceny nadal przewyższają koszt zakupu i montażu pozostałych okiennych elementów wykończeniowych. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji nasłonecznienia w największym zakresie.

Technika od lat nieustannie i bezwzględnie wkracza do naszego życia, zdobywając tereny do tej pory zarezerwowane dla tradycjnych i bezpiecznych rozwiązań. Najprostszym przykładem w tym względzie zdaje się być kategoria szerokopojętego budownictwa, szczególnie działu wykończeń. Weźmy na przykład kwestię wyboru elementów wykończeń okiennych – rolety jeszcze niedawno były nieznane dla nikogo z nas, w tej kategorii od dziesiątków lat królowały firany i zdawało się, że świetnie sprawdzają się w swojej roli, oferując przy tym ciekawe wzornictwo i kolorystykę. Wraz z nadejściem wieżowców do naszych mieszkań wtargnęły żaluzje, kusząc możliwościami idealnej regulacji światła, łatwością dostępu i niskimi kosztami eksploatacji i montażu. W ciągu ostatnich kilku lat zawrotną karierę zrobiły rolety, bijąc na głowę żaluzje czy plisy warszawa praga, jeśli chodzi o ochronę przed światłem i wysoką temperaturą. Jak w tym galimatiasie odnaleźć rozwiązanie dla siebie? Najważniejsze to nie podążać ślepo za modą, a wytrwale trwać w swoich przekonaniach i być wiernym własnym upodobaniom i preferencjom. Bez względu na to co wybierzecie, zapraszamy do nas bowiem mamy szeroką ofertę!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, zadzwoń:601 340 704